Contactgegevens

Zetel CERP S.A

Humaniteitslaan, 55
1070 ANDERLECHT
TVA / BTW: BE 0403.057.962
RCB/HRB: 80.905

Algemeen Directeur

Bertrand Bussy

Onthaal

cerp@cerp.be
Tel : 02/349.02.31
Fax : 02/343.70.07

Verkoops Directeur

Pierre Cadot
Pierre.Cadot@cerp.be
Tel : 02/349.02.29

Dienst Marketing & Communicatie

Kamar Taghzou
Kamar.taghzou@cerp.be
Tél : 02/349.02.40
Tél : 02/349.02.27
Fax : 02/343.70.07

Aankoop Directeur

Martin Laurent
Martin.Laurent@cerp.be
Tél : 02/349.02.41
Fax : 02/346.29.35

Human Resources

Céline Lefevre
Celine.Lefevre@cerp.be
Tel : 02/349.02.31

Service van IT-ontwikkelingen

informatique@cerp.be

Administratief & Financieel Directeur

Annick Telle
Annick.Telle@cerp.be
Tel : 02/349.02.26

Netwerk Santalis

Head of Santalis

Roland De Schryver
roland.deschryver@santalis.eu
Tel : +32 (0) 497 12 37 90

Marketing & Communication Manager

Sabine Dehuysser
sabine.dehuysser@santalis.eu
Tel : +32 (0)2 349 01 72

Coach in Officinal Developpement

Fanny Claes
fanny.claes@santalis.eu
Tel : +32 (0) 470 45 34 81

Alain Colombana
alain.colombana@santalis.eu
Tel : +32 (0)496 12 32 64

Martin Gaupin
martin.gaupin@santalis.eu
Tel : +32 (0) 476 86 10 58

Sonia Paulus
sonia.paulus@santalis.eu
Tel : +32 (0) 476 86 10 58

Agentschap van Anderlecht

Toon Vandevelde
toon.Vandevelde@cerp.be
GSM : 0478/79.43.50
Tél : 02/349.02.00

Commercieel raadgevers

David Gizzarelli
david.gizzarelli@cerp.be
Tél : +32 (0)496/16.18.02
Nicolas Defoirdt
nicolas.defoirdt@cerp.be
Tel : +32 (0)471/61.06.86

Agentschap van Wallonie

Stéphane Engels
Stephane.Engels@cerp.be
Tél : 071/46.97.40

Commercieel raadgevers

Cathy Galand
Cathy.Galand@cerp.be
Tél : 0495/82.22.30
Nathalie Wilhelmi
Nathalie.wilhelmi@cerp.be
Tél : +32(0)496/56.56.09
Giuseppe Varisano
Giuseppe.Varisano@cerp.be
Tél : 0496/16.18.07
Yves Mariman
yves.mariman@cerp.be
Tél : +32(0)470/61.04.44

Agentschap van Tournai

Stéphane Engels
stephane.engels@cerp.be
Tél : 069/88.40.50

Commercieel raadgever

Eric Fostier
eric.fostier@cerp.be
Tél : +32 (0)471/79.03.75

Agentschap van Haren

Isabelle Melsens
Isabelle.Melsens@cerp.be
Tél : 02/247.89.10

Commercieel raadgever

Eric Fostier
eric.fostier@cerp.be
Tél : +32 (0)471/79.03.75

TGZ

Afdeling TGZ

Agence.SAD@cerp.be
Tél : +32 (0)2/850.93.53

Ons team is bereikbaar van maandag tot vrijdag :

9h00 - 12h30 uur
13h30 uur tot 17h30 uur

Verantwoordelijke TGZ

Robert Solyom
Robert.solyom@cerp.be
Tél : +32 (0)499.53.46.17

Commercieel raadgever TGZ

Sylvie Systermans
sylvie.systermans@cerp.be
Tél : +32 (0)474/43.17.08