Contactgegevens

Zetel CERP S.A

Humaniteitslaan, 55
1070 ANDERLECHT
TVA / BTW: BE 0403.057.962
RCB/HRB: 80.905

Algemeen Directeur

Bertrand Bussy

Onthaal

cerp@cerp.be
Tel : 02/349.02.31
Fax : 02/343.70.07

Verkoops Directeur

Pierre Cadot
Pierre.Cadot@cerp.be
Tel : 02/349.02.29

Dienst Marketing & Communicatie

Kamar Taghzou
Kamar.taghzou@cerp.be
Tél : 02/349.02.40
Tél : 02/349.02.27
Fax : 02/343.70.07

Aankoop Directeur

Philippe Reculez
Philippe.Reculez@cerp.be
Tel : 02/349.02.41
Fax : 02/346.29.35

Human Resources

Céline Lefevre
Celine.Lefevre@cerp.be
Tel : 02/349.02.31

Service van IT-ontwikkelingen

informatique@cerp.be

Administratief & Financieel Directeur

Annick Telle
Annick.Telle@cerp.be
Tel : 02/349.02.26

Netwerk Santalis

Category Manager

Sabine Dehuysser
sabine.dehuysser@santalis.eu
Tel : +32 (0)2 349 01 72

Network Coach

Sonia Paulus
sonia.paulus@santalis.eu
Gsm : +32 (0) 493 23 65 21
Tel : +32 (0)2 349 01 73

Accompagner Conseiller Coacher

Alain Colombana
alain.colombana@santalis.eu
Tel : +32 (0)496 12 32 64
Fax : +32 (0)2 343 70 07

Agentschap van Anderlecht

Serge Stienlet
serge.stienlet@cerp.be
Tél : 02/349.02.00

Commercieel raadgevers

Alain Brodeaux
Alain.Brodeaux@cerp.be
Tél : 0476/98.77.55
Lies iau
Lies.iau@cerp.be
Tel : 0474/24.38.87

Agentschap van Wallonie

Stéphane Engels
Stephane.Engels@cerp.be
Tél : 071/46.97.40

Commercieel raadgevers

Cathy Galand
Cathy.Galand@cerp.be
Tél : 0495/82.22.30
Laurence Grimonprez
Laurence.Grimonprez@cerp.be
Tél : 0496/56.56.09
Giuseppe Varisano
Giuseppe.Varisano@cerp.be
Tél : 0496/16.18.07

Agentschap van Tournai

Stéphane Engels
stephane.engels@cerp.be
Tél : 069/88.40.50

Agentschap van Haren

Isabelle Melsens
Isabelle.Melsens@cerp.be
Tél : 02/247.89.10

TGZ

Agence.SAD@cerp.be
Tél : 02/247.89.17 (Service renseignements)

Tgz raadgever

Robert Solyom Robert.solyom@cerp.be
Tél : 0499/53.46.17